BYRÅ/KÖPMANSDISK, 1900/2000-tal.

466183. BYRÅ/KÖPMANSDISK, 1900/2000-tal.

Höjd 110 cm. Längd 55 cm. Bredd 23 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 947