Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ARVID STRÖMQVIST. Landskap. Olja på duk, signerad och daterad 41.
465898. ARVID STRÖMQVIST. Landskap. Olja på duk, signerad och daterad 41.
43 x 53 cm.
Mindre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 53 cm.
Mindre färgbortfall.
Växjö Auktionskammare
547