ARVID STRÖMQVIST. Landskap. Olja på duk, signerad och daterad 41.

465898. ARVID STRÖMQVIST. Landskap. Olja på duk, signerad och daterad 41.

43 x 53 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 53 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 547