HÄNGEN, 3 st, guld 18k, GHA, bruttovikt= 2,5 gram, 19-/2000-tal.

465883. HÄNGEN, 3 st, guld 18k, GHA, bruttovikt= 2,5 gram, 19-/2000-tal.

Hjärta med tre stenar, guld-750, GHA.
Hjärta med röd sten, guld 18k, GHA.
Hjärta med vit dekor, guld-750, GHA.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 616