MATSALSMÖBEL 7 delar 1970-tal.

46581. MATSALSMÖBEL 7 delar 1970-tal.

Furu brunbets: bord på delbar pelare, 130 cm Diameter+ 2 ilägg à50 cm samt 6 stolar spansk stil med flätad sits ,höjd 115 cm.

Bra bruksskick, dock en ryggstolpe med bräckage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 142