Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
FINN ASP. "Morkullsträck vid Nygårdsberget". Olja på duk, signerad och daterad -81.
465787. FINN ASP. "Morkullsträck vid Nygårdsberget". Olja på duk, signerad och daterad -81.
39,5 x 31,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39,5 x 31,5 cm.
Växjö Auktionskammare
1 211