Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben. Olja på duk, signerad MP.
465770. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben. Olja på duk, signerad MP.
63,5 x 55 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
63,5 x 55 cm.
Fläckar.
Växjö Auktionskammare
1 229