Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Holländsk bondgård. Olja på duk. Signerad J Weggers.
46577. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Holländsk bondgård. Olja på duk. Signerad J Weggers.
61x50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61x50 cm.
Garpenhus Auktioner
1 642