SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Cyklopens grotta " signerad.

465766. SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Cyklopens grotta " signerad.

Ur mappen Strändernas svall
upplaga 467, 37 provtryck
Tryckt på B.F.K Rives
55 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur mappen Strändernas svall
upplaga 467, 37 provtryck
Tryckt på B.F.K Rives
55 x 62 cm.

Antal besök: 470