LJUSSTAKAR, metall, troligen brons, 2 stycken, empirestil, 1900-talets andra hälft.

465741. LJUSSTAKAR, metall, troligen brons, 2 stycken, empirestil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 26,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 486