TÄNDARE, 5 st, mässing, Zippo, Amerikanska marinen.

465736. TÄNDARE, 5 st, mässing, Zippo, Amerikanska marinen.

Parti tändare 5 st avbildandes amerikanska örlogsfartyg:
U.S.S Chandler
U.S.S De Wert
U.S.S Harry E Yarnell
U.S.S Camden
U.S.S Preble.

Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

U.S.S Chandler
U.S.S De Wert
U.S.S Harry E Yarnell
U.S.S Camden
U.S.S Preble.

Antal besök: 3 866