SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Fajakernas ö " signerad.

465727. SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Fajakernas ö " signerad.

Ur mappen Strändernas svall
Upplaga 467, 37 st provtryck
Tryckta på B.F.K Rives
64 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur mappen Strändernas svall
Upplaga 467, 37 st provtryck
Tryckta på B.F.K Rives
64 x 54 cm.

Antal besök: 474