FÅTÖLJER "LUNA HIGH BACK CHAIR", ett par, Odd Knutsen, Norge 1960-tal.

465719. FÅTÖLJER "LUNA HIGH BACK CHAIR", ett par, Odd Knutsen, Norge 1960-tal.

Stomme i betsat trä med sits i brunt läder och konstläder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 779