RESVÄSKA, 1950-tal, svinläder.

465705. RESVÄSKA, 1950-tal, svinläder.

Mått 64x45x18 cm.

Bruksslitage, mycket fräsch insida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 64x45x18 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 559