FOLKE LIND. Akvarell, porträtt av Isaac Grunewald, signerad atergo.

465685. FOLKE LIND. Akvarell, porträtt av Isaac Grunewald, signerad atergo.

Bildmått 30 x 22,5, kantmått 42 x 32,5 cm.

Något gulnat blad samt smärre slitage.

Folke Lind (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Folke Lind (Född 1931)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 697