KONSOLBORD med SPEGEL, italiensk empirestil, 1900-tal.

465561. KONSOLBORD med SPEGEL, italiensk empirestil, 1900-tal.

Bord med stenskiva, samt mässingsdetaljer och porslinmedaljonger. Bordets mått: längd 105 cm, bredd 35 cm, höjd 79 cm. Spegels mått 123 x 72 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 900