TAMBURMAJOR, mässing, empirestil, 1900-tal.

465543. TAMBURMAJOR, mässing, empirestil, 1900-tal.

Gjuten mässing. Höjd 175 cm.

Snurrbar överdel.

4 galgar av mässing medföljer.

Bruksslitage. En krok med skada, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjuten mässing. Höjd 175 cm.

Snurrbar överdel.

Antal besök: 786