FRANCISKA CLAUSEN. TILLSKRIVEN. Komposition. Guache på papper. Osignerad.

46543. FRANCISKA CLAUSEN. TILLSKRIVEN. Komposition. Guache på papper. Osignerad.

16,2x10,7 cm.

Något gulnad och kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,2x10,7 cm.

Något gulnad och kantskador.

Antal besök: 2 030