FRANCISKA CLAUSEN. "Neoplastisk komposition". Guasch på papper. Signerad F C och daterad 1930.

46534. FRANCISKA CLAUSEN. "Neoplastisk komposition". Guasch på papper. Signerad F C och daterad 1930.

14,5x10,8 cm.

Mindre hanteringsveck samt ett mindre hål längst ut till vänster.

Gör en kostnadsfri värdering!

14,5x10,8 cm.

Antal besök: 2 077