KRUS, 4 st, stengods, bl.a Rörstrand samt Gustavsberg, 1900-talets första del.

465302. KRUS, 4 st, stengods, bl.a Rörstrand samt Gustavsberg, 1900-talets första del.

Blåvitt stengods krus. Höjd 17-10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 439