PARTI ALLMOGE, 4 delar.

PARTI ALLMOGE, 4 delar.
465295. PARTI ALLMOGE, 4 delar.

2 laggkärl höjd ca 17 resp. 49 cm samt 2 tråg längd 62 resp. 69 cm.

Slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 598