STEREOANLÄGGNING, Tandberg Exklusiv, 1970-tal.

465231. STEREOANLÄGGNING, Tandberg Exklusiv, 1970-tal.

Stereoanläggning med skivspelare (Dual) och inbyggd radio/förstärkare.
Bredd 56 cm, djup 32 cm, höjd 19 cm.

Bruksslitage, skivtallrik roterar och skala lyser vid inkoppling, i övrigt ej funktionstestad, en spak avbruten, löst kablage medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 242