PARTI SLIVER, mestadels skedar, Tot vikt 611 gram.

46522. PARTI SLIVER, mestadels skedar, Tot vikt 611 gram.

Tot vikt 611 g varav 2 st knivar med rostfria blad samt objekt med troligen bakelit: tot vikt 145 gram.

Bestående av bland annat: Mindre skål med emalj otydliga stämplar dia ca 6,5 cm; Medalj vikt ca 122 gram; Skedar bland annat matsked Yttraeus 1796 längd 21,5 cm.

Slitage, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gravyrer.

Antal besök: 847