LEON DU PATY (1849 - 1920, PARIS). Scen från det fransk-tyska kriget: Diskussion efter striden. Olja på duk.

465174. LEON DU PATY (1849 - 1920, PARIS). Scen från det fransk-tyska kriget: Diskussion efter striden. Olja på duk.

33 x 46 cm Signerad ”Le du Paty” nere till höger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Galerie Bassenge Marketplace
Antal besök: 1 156