STEREOSKOP med 16 bilder, 1900-talets första hälft.

465172. STEREOSKOP med 16 bilder, 1900-talets första hälft.

9 stereobilder från Underwood & Underwood, Westwood New Jersey. Totalt 16 stereobilder.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 456