BARBIEDOCKA, "Midge", Mattel, 1960-tal.

465165. BARBIEDOCKA, "Midge", Mattel, 1960-tal.

Barbie, "Midge", 1962/68, Mattel. Hund samt klädställning och kläder medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 961