TIDNINGSSTÄLL, metall och mocka, 1950-tal.

465142. TIDNINGSSTÄLL, metall och mocka, 1950-tal.

Tidningsställ på hjul, mässing och svartlackerad metall, insats av brun mocca.
Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage, lite rickig, en skruv utbytt till modern kupolmutter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Antal besök: 1 025