IVAN JORDELL. Stilleben med fisk, olja på duk, signerad.

465128. IVAN JORDELL. Stilleben med fisk, olja på duk, signerad.

38 x 33 cm.

Ivan Jordell (1901–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 33 cm.

Ivan Jordell (1901–1965)

Antal besök: 649