PARTI ALLMOGE, trä, mestadels slevar, 1800/1900-tal.

465124. PARTI ALLMOGE, trä, mestadels slevar, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat slevar, skäkten, tråg.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, sprickor.

Antal besök: 730