BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal.

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal.
465122. BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-tal.

Bordsfotogenlampa med fot och skaft av marmor och bronserad metall, optikblåst oljehus, Reform-brännare och glasskärm med etsad dekor av kvinnor 'gracer', höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 644