TAKLYKTA, Kina 1900-tal.

TAKLYKTA, Kina 1900-tal.
465101. TAKLYKTA, Kina 1900-tal.

Skuret trä samt bemålat glas. Höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 452