LOCKURNA, Kina, möjligen Jade.

465100. LOCKURNA, Kina, möjligen Jade.

Lock krönt med fabeldjur. Höjd 15 cm.

Slitage, nagg, sprickbildningar i stenen. Fabeldjuret saknar möjligen en svans.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 517