PARTI singlar ca 60 st samt 15 stenkakor.

465069. PARTI singlar ca 60 st samt 15 stenkakor.

Parti blandad musik, mestadels populärmusik från 1960-tal till 1980-tal. Bla Elvis, Paul Anka med flera.
Äldre stenkakor, 1940/50-tal.

Bruksslitage, ej genomgångna, omslag med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Äldre stenkakor, 1940/50-tal.

Antal besök: 416