THURE WALLNER. TILLSKRIVEN. Vinterbild med räv, olja på duk, signerad och daterad -15.

465061. THURE WALLNER. TILLSKRIVEN. Vinterbild med räv, olja på duk, signerad och daterad -15.

36 x 53 cm.

Thure Wallner (1888–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 53 cm.

Thure Wallner (1888–1965)

Antal besök: 1 013