BARNSTOL, bemålat trä, 1900-tal.

465022. BARNSTOL, bemålat trä, 1900-tal.

Bredd 35 cm. Djup 45 cm. Höjd i uppfällt läge 68 cm.

Kraftigt slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 219