TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

465021. TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

Bord. Längd 99 cm. Bredd 58 cm. Höjd 70 cm
Stolar. Rygghöjd 80 cm. Bord samt stolar ihopfällbara.

Renoveringsbehov. Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 272