GNISTSKYDD, mässing / metall, påfågelmodell, 18-/1900-tal.

465005. GNISTSKYDD, mässing / metall, påfågelmodell, 18-/1900-tal.

Höjd 63 cm.
Bredd utfälld 93 cm.
Nio delar i påfågelskruden.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm.
Bredd utfälld 93 cm.
Nio delar i påfågelskruden.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 018