SKRIVBORD, betsad furu, fem lådor, 1900-tal.

464990. SKRIVBORD, betsad furu, fem lådor, 1900-tal.

Höjd 78 cm.
Bredd 109 cm.
Djup 55 cm.
Nyckel saknas.

Slitage och smutsig.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.
Bredd 109 cm.
Djup 55 cm.
Nyckel saknas.

Slitage och smutsig.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 012