ELVIS PRESLEY. VINYLSKIVOR, singlar, 5 st, 1950-tal samt BEATLES notböcker, 2 st.

464959. ELVIS PRESLEY. VINYLSKIVOR, singlar, 5 st, 1950-tal samt BEATLES notböcker, 2 st.

Long tall Sally
King Creole
Teddy bear
Mean woman blues
Blue Hawaii.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Long tall Sally
King Creole
Teddy bear
Mean woman blues
Blue Hawaii.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 131