SVEPASK, bemålat trä, 1800-tal.

464943. SVEPASK, bemålat trä, 1800-tal.

Längd 36 cm.

Bruksslitage, maskstungen, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36 cm.

Antal besök: 486