ROSENTHAL, vas.

ROSENTHAL, vas.
464901. ROSENTHAL, vas.

blommotiv, 1900-tal, höjd 29 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
464901. ROSENTHAL, vas.

bruksslitage.

Antal besök: 1 059