FISKEREDSKAP, bl a rullar.

FISKEREDSKAP, bl a rullar.
464875. FISKEREDSKAP, bl a rullar.

"Victory 800" samt "Quick Junior". Båda rullar i kartong.

Slitage, kartonger med skador. Ej fullständigt genomgångna. Väska medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 471