SKRIVBORD, teak, Kinnarps, kring 1900-talets mitt.

464869. SKRIVBORD, teak, Kinnarps, kring 1900-talets mitt.

Skrivbord med fast underliggande lådhurts med tre lådor.

Bruks samt åldersslitage.
Ställvis repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks samt åldersslitage.
Ställvis repor.

Antal besök: 1 277