BYRÅ, 4-lådig, mahogny, intarsia, rokokostil, sent 1900-tal.

464817. BYRÅ, 4-lådig, mahogny, intarsia, rokokostil, sent 1900-tal.

Längd 42, bredd 31, höjd 72 cm.

Bruksslitage samt smärre märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 387