KARMFÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1900-tal.

464795. KARMFÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Skuren dekor.

Omfattande skador, slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Antal besök: 458