GOLVLAMPA, mässing, empirestil, Kenbro Belysning, 1900-talets andra hälft.

464787. GOLVLAMPA, mässing, empirestil, Kenbro Belysning, 1900-talets andra hälft.

Höjd, exklusive lampa, 130 cm. Skärm medföljer. Räfflad stomme, lejontassar.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 336