SPEGEL, oval, 1900-talets andra hälft.

464784. SPEGEL, oval, 1900-talets andra hälft.

Med mässingsram. Kan hängas på två sätt. 97 x 60 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 295