OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Maria", porträtt av ung dam, Tryck, handkolorerad, 1800-tal.

464744. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Maria", porträtt av ung dam, Tryck, handkolorerad, 1800-tal.

Totalmått inklusive ram 42 x 35 cm.

Skador, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, bruks/åldersslitage.

Antal besök: 368