ILLUM WIKKELSØ. Set med 2 stolar och ett bord i körsbär, 2000-tal.

464740. ILLUM WIKKELSØ. Set med 2 stolar och ett bord i körsbär, 2000-tal.

En uppsättning av 2 fåtöljer och ett litet bord i körsbär. Blommiga kuddar.

bruksslitage, märkningar etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, märkningar etc.

Haluta
Antal besök: 520