N. O. MØLLER. SOFFBORD I MASSIV TEAK, 1900-TAL.

464719. N. O. MØLLER. SOFFBORD I MASSIV TEAK, 1900-TAL.

Ett vackert soffbord med fina detaljer.
Tillverkad av N. O. Møller i Danmark.
Storlek: L: 133, H: 56, B: 56 CM.

Används, märkning efter en mindre lagning i ett hörn, smärre fläckar etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Haluta
Antal besök: 1 283