TALLRIKAR, 12 delar, blomsterdekor med förgylld kant, Ohme, Germany.

464716. TALLRIKAR, 12 delar, blomsterdekor med förgylld kant, Ohme, Germany.

Diameter 20 cm.

1 tallrik med spricka samt 2 med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 cm.

Antal besök: 1 308